Sprzęt rekreacyjny

 Jako miejsce aktywnego wypoczynku oferujemy naszym gościom wyjątkową ilość atrakcji w jednym miejscu.

 Plan Atrakcji Ośrodka Wypoczynkowego Pod Lipami 

 

Plac zabaw usytuowany jest w parku, za recepcją Ośrodka. Na 300 m kw znajdują się: zestaw zabawowy, huśtawki, linarium oraz bujaki dla młodszych dzieci. 

 

Tor quadowy dla dzieci jest jedną z ulubionych atrakcji naszych młodych gości. Tor jest ogrodzony, zawiera proste przeszkody terenowe. Posiadamy pięć quadów marki Kymco, które zostały specjalnie przystosowane do jazdy dzieci. 

 

 

Wypożyczalnia rowerów turystycznych. W Ośrodku posiadamy dwadzieścia rowerów turystycznych marki Kross. W bezpośrednim sąsiedztwie naszego obiektu rozpoczyna się kilka ciekawych tras rowerowych.

 

Segway to nowoczesny dwukołowy pojazd elektryczny służący do zabawy i rekreacji. Segwayem kieruje się przez przechylenie tułowia kierowcy w odpowiednią stronę.

 

 

Zorbing to zabawa w gigantycznej, dmuchanej kuli. Dysponujemy nowoczesną, atestowaną kulą sferyczną do zabawy dla naszych gości.

 

 

Paintball - posiadamy dziesięć kompletnych zestawów paintballowych: markery, maski, mundury. Organizujemy rozgrywki leśne oraz zawody na strzelnicy. Zabawa dla dzieci polega na strzelaniu do celów statycznych.

 

Strzelnica to miejsce w którym możemy poćwiczyć koncentrację podczas doskonałej zabawy. Na naszym wyposazeniu zanjdują się łuki, wiatrówki długie, krótkie, proce, ASG, karabinki paintballowe.

  Sprzęt integracyjny jest niezbędny do organizacji dobrego eventu plenerowego. Posiadamy stroje do sumo, specjalne stroje piłkarskie, rury do skakania, zestawy do budowy tratw, narty wieloosobowe i wiele innych atrakcji,
 

Miejsce piknikowe i krąg do rozpalania ognisk stanowią kulminacyjny punkt pobytu każdej grupy. Każdej grupie zapewniamy zapas drewna oraz niepowtarzalne wieczory mazurskie.

 

   

  powrót do strony głównej