KOLONIE - OFERTA DLA ORGANIZATORÓW

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy w sezonie 2016 organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży.

Ośrodek Wypoczynkowy Pod Lipami to przede wszystkim bezpieczeństwo uczestników i organizatorów. Teren całego obiektu jest ogrodzony, oświetlony i strzeżony przez profesjonalną firmę. Ze względu na komfort uczestników nie łączymy wakacyjnego wypoczynku dzieci i młodzieży z imprezami integracyjnymi i wypoczynkiem osób dorosłych. Obiekt położony jest 50 m od nowoczesnej plaży, nad jeziorem Lidzbarskim.

Do Państwa dyspozycji oddajemy wyjątkową infrastrukturę sportowo - rekreacyjną rozmieszczoną na pow. 3,5 ha. Z organizatorami wypoczynku letniego współpracujemy już od 10 lat.

Grupy sportowe

W okolicy Ośrodka znajdują się trzy pełnowymiarowe boiska do piłki noznej, ok. 1 km znajduje się klimatyzowna hala sportowa. Do dyspozycji grup oddajemy bez dodatkowych opłat wielofunkcyjne boiska sportowe, zlokalizowane na terenie naszego obiektu.

Grupy taneczne

Dla grup tanecznych przygotowaliśmy 4 niezależne sale taneczne. Dla grup oddajemy takze scenę plenerową do organizacji pokazów, salę dyskotekową do prób i wieczornych integracji. 
       

Grupy językowe

Dla grup organizujących zajęcia językowe przygotowaliśmy sale zajęciowe wyposażone we flipcharty, odtwarzacz dvd, TV. Do dyspozycji oddajemy taze salę multimedialną do realizacji zajęć interaktywnych.  

 

OFERTA 2017

Budynki hotelowe A, B, C, E - 90 PLN od osoby za dobę

 

CENA ZAWIERA

  • nocleg,
  • 4 posiłki dziennie śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja (uwzględniamy specyfikę żywienia dzieci),
  • korzystanie z basenu zewnętrznego o wymiarach 6m x 12m x 1m, boisko ze sztuczną trawą, boisko wielofunkcyjne (kort tenisowy, piłka ręczna, piłka siatkowa), boisko do siatkówi plażowej (3szt.), boisko do beach soccer'a, boisko do hokeja na trawie, boisko do koszykówki ulicznej, 9 torów do minigolfa, zewnętrzne stoły do ping ponga, trampolina, scena plenerowa, plac zabaw oraz sala multimedialna. Korzystanie z infrastruktury obiektu wg ustalonego harmonogramu, proporcjonalnie do ilości osób,
  • dyskoteki z DJ,
  • nagłośnienie plenerowe,
  • w ramach potrzeb korzystanie ze świetlic do realizacji zajęć,
  • propozycje wycieczek po Parku Krajobrazowym,
  • wsparcie podczas planowania pobytu w naszym ośrodku wypoczynkowym,

 

CENA NIE ZAWIERA

  • korzystanie ze sprzętu wodnego (rowery wodne)
  • zajęcia z wykorzystaniem sprzętu integracyjnego (zorbing, paintabll, quady, segway, park linowy, team building, bilard)

     powrót do strony głównej